Przedszkole Miejskie nr 17
w Gorzowie Wlkp.
 
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Zebranie dla Rodziców dzieci 3-letnich

 Serdecznie zapraszamy na zebranie organizacyjne Rodziców dzieci
3-letnich, które dostały się do naszego przedszkola.
Zebranie odbędzie się 1.07.2021 r. (czwartek) o godz. 16:00
w Przedszkolu Miejskim nr 17.

Powrót do przedszkola

 
 
Drodzy Rodzice od 19.04.2021 r. (poniedziałek) wracamy WSZYSCY do przedszkola.
Godziny otwarcia przedszkola pozostają bez zmian: 6:30 - 16:30.
Grupy również działają bez zmian.  
Wchodzimy głównym wejściem.
Przypominamy, że dalej działamy w reżimie sanitarnym: obowiązują maseczki oraz dezynfekcja rąk.

Wyniki rekrutacji

Listy z dziećmi zakwalifikowanymi bądź niezakwalifikowanymi  dostępne są na terenie przedszkola. Wszelkie informacje udzielane będą telefonicznie. Oosby, które się zakwalifikowały proszone są o potwierdzenie woli od 9.04.2021 do 15.04.2021. Druk potwierdzenia woli znajduje się w załączniku. Niepotwierdzenie woli jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w placówce. 
Załączniki:

Praca przedszkola 29.03.2021 - 09.04.2021

 Drodzy Rodzice
zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji z dnia 26 marca 2021 r. rodzice, którzy znajdują się w jednej z grup, którym należy zorganizować opiekę dla dzieci i ZADEKLAROWAŁY  taką chęć proszone są  o wypełnieni/napisanie wniosku do dyrektora placówki. 
Wniosek należy wysłać na adres e-mail przedszkola: p17@edu.gorzow.pl lub włożyć do skrzynki pocztowej przy wejściu do przedszkola. 
Załączniki:

 Drodzy Rodzice w dniach 29.03.2021 - 09.04.2021 do przedszkola uczęszczają tylko i wyłącznie dzieci rodziców pracujących w służbach medycznych oraz porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej) związanych z pracami przy COVID-19.
Placówka funkcjonuje w następujących godzinach: 6:30 - 16:30.
Dzieci przyprowadzane będą do grupy VIII "Kaczuszki" od strony ogrodu i tam również będą odbierane.
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji poprzez portal iprzedszkole lub e-mail
wicedyrektor Magdalena Tomasik-Gębka

Funkcjonowanie przedszkola 29.03.2021 - 09.04.2021

Drodzy Rodzice
od 29.03.2021 do 09.04.2021 przedszkole będzie otwarte TYLKO dla dzieci rodziców pracujących w służbach medycznych oraz porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej) związanych z pracami przy COVID-19.
Pozostali rodzice mogą skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail

wicedyrektor Magdalena Tomasik-Gębka

Zakończenie zbiórki na Szynobusa Szymka

Zakończenie zbiórki na Szynobusa Szymka

Ogłaszamy zakończenie zbiórki na nowy element placu zabaw!
 
Z naszych wspólnych działań: dobrowolne wpłaty rodziców na konto RR, wpisowe w konkursie na wymarzony plac zabaw, zbiórka odzieży, kasztanobranie, 1 %, od podatku, kiermasz świąteczny zostało zebrane blisko 19 tys. zł. Mamy jeszcze mnóstwo pomysłów na kontynuowanie zbiórki lecz pandemia i obostrzenia z nią związane uniemożliwiają nam ich realizację w najbliższym czasie. Dodatkowo producent Szynobusa Szymka ZNACZĄCO podniósł cenę tego urządzenia co przekracza nasze możliwości finansowe (nawet przy tak ogromnym Państwa zaangażowaniu). Bardzo zależy nam na tym, aby dzieci, które w tym roku szkolnym opuszczą mury naszego przedszkola także skorzystały z modernizacji placu zabaw, dlatego podjęliśmy decyzję o wykorzystaniu zebranych pieniążków na zakup podwójnego zjazdu linowego o długości 25m. Z wywiadów przeprowadzonych z dziećmi wiemy, że tego typu urządzenie dostarcza im mnóstwo frajdy. Montaż zjazdu zaplanowany jest na marzec br. BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola, babciom, dziadkom, sąsiadom, społeczności lokalnej, sponsorom i wszystkim tym, którzy włączyli się w zbiórkę. Jednocześnie informujemy, że zjazd linowy to tylko jedna z niespodzianek jakie czeka przedszkolaki na placu zabaw gdy tylko zrobi się wiosennie…

Godziny pracy przedszkola


 Ważna informacja
 
Od 1 września 2020 r. nasze przedszkole zmienia godziny funkcjonowania. Jesteśmy dla Was w godzinach: 6:30-16:30

procedura COVID-19

 
Prosimy zapoznać się z aktualnymi procedurami obowiązującymi w naszym przedszkolu w okresie COVID-19. Procedury obowiązują od 1 września 2020 r.
Załączniki:

Zebrania z rodzicami

 
Drodzy Rodzice
 
Dnia 31.08.2020 r. o godz. 16:00 odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci 3 letnich. Przy wejściu głównym umieszczona zostanie tablica  z podziałem dzieci na grupy. Prosimy kierować się bezpośrednio do sal wg oznaczeń (od strony placu zabaw). Na spotkanie przychodzi jeden rodzic (bez dziecka). Na terenie przedszkola bowiązuje zasłonięcie ust i nosa.

Półkolonie w mieście

Półkolonie w mieście
 Zachęcamy do skorzystania z półkolonii letnich organizowanych w naszym mieście

Karty na wakacje

Do Rodziców dzieci, które nie uczęszczają  obecnie do przedszkola:
Zainteresowanych pobytem w przedszkolu na okres wakacyjny, prosimy o wypełnienie kart i wysłanie ich na adres: p17@edu.gorzow.pl do końca czerwca 2020 r.
Załączniki:

Informacje dla rodziców

 
DRODZY RODZICE NASZYCH PRZYSZŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW
W ZAKŁADCE "NABÓR" ZNAJDUJĄ SIĘ DLA WAS WAŻNE INFORMACJE

Uruchomienie pzedszkola

Drodzy Rodzice
 
Przed przyprowadzeniem dziecka do przedszkola proszę zapoznać się z bardzo ważnymi informacjami zawartymi w załącznikach. W związku z zaistniałą sytuacją jesteśmy  zmuszeni w istotny sposób zmienić organizację przedszkola, np wejście do przedszkola nie przez drzwi główne, tylko od strony placu zabaw. Proszę wszystkich rodziców, którzy zadeklarowali chęć uczęszczania dziecka do przedszkola o wypełnienie oświadczenia o zatrudnieniu i przesłanie skanu/ zdjęcia  na adres e- mail: p17@edu.gorzow.pl. Jest to potwierdzenie woli uczęszczania dziecka i akceptacja warunków. Zgody i oświadczenia, które są zamieszczone pod procedurą proszę wydrukować, wypełnić i przynieść przyprowadzając dziecko. W razie pytań jestem do dyspozycji poprzez portal iprzedszkole lub e- mail
 
dyr. Katarzyna Kasprzak
 
Załączniki:

Konkurs Wymarzony plac zabaw

 Drodzy Rodzice
Obecna sytuacja niestety bardzo pokrzyżowała nam plany związane z obchodami 10 lecia przedszkola. Udało nam się zrealizować jedynie małą cząstkę tego co zaplanowaliśmy. Zakończenie zbiórki na szynobusa Szymka, festyn rodzinny, wspólny bieg 10 lecia, bicie rekordu w grze na instrumentach, wspaniałe przedstawienie dla dzieci, piżama party, pokaz talentów … niestety w tym roku szkolnym te wydarzenia nie będą mogły się odbyć. Chcemy jednak jeszcze w czerwcu doprowadzić do końca konkurs rodzinny „Wymarzony plac zabaw”, bo wiemy, że zarówno dzieci jak i rodzice bardzo się zaangażowali w wykonanie makiet. Wszystkie prace odbierzemy od Państwa w najbliższych dniach. Niestety rozdanie nagród nie będzie tak uroczyste jak byśmy chcieli...
ZASADY ODDAWANIA PRAC KONKURSOWYCH
1. Termin: 25.05.2020- 05.06.2020 (termin nieprzekraczalny)
2. Do makiety należy przytwierdzić metryczkę: autor/rzy, grupa
3. Dzieci aktualnie uczęszczające do przedszkola przynoszą makietę placu zabaw w określonym terminie, zostawiając ją na tarasie przy sali do której są obecnie przypisane informując o tym nauczyciela.
4. Rodzice dzieci, które nie przychodzą do przedszkola przynoszą prace konkursowe w określonym terminie w godzinach: 7:30-16:30 zostawiając ją na tarasie przy sali nr 7
• Wejście przez ogród (od strony placu zabaw)
• Wchodząc na teren przedszkola należy zasłonić usta i nos
• Na terenie przedszkola obwiązuje dystans społeczny 2 m
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 czerwca. Wyniki oraz terminy odbioru nagród ogłoszone będą na przedszkolnym profilu portalu facebook oraz na stronie internetowej przedszkola.
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...