Przedszkole Miejskie nr 17
w Gorzowie Wlkp.
 
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

                
POWIATOWA STACJA
SANITARNO – EPIDEMIOLOGICZNA
W GORZOWIE WLKP.
  
 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 27
tel. 95-722 89 86
fax. 95 720 64 47
e-mail: pssegorzow@wsse.gorzow.pl
 

"NIE poddawaj się GRYPIE"

"NIE poddawaj się GRYPIE"
 
"NIE poddawaj się GRYPIE"
 
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wlkp. informuje, iż w bieżącym roku na terenie podległego powiatu realizowana będzie lokalna Akcja Edukacyjna "NIE poddawaj się GRYPIE" .
 
Inicjatywa ma na celu zwiększenie świadomości i wiedzy na temat profilaktyki zakażeń wirusem grypy bądź przeziębień wśród całej społeczości szkolnej w tym rodziców i uczniów.
W okresie zwiększonej zachorowalności na grypę, należy szczególnie pamiętać o zasadach dotyczących zarówno zdrowowego stylu życia, jak też prostych czynnościach higienicznych, które mogą uchronić przed zachorowaniem.
 
Materiały edukacyjne spójne z w/w treściami znajdą Państwo
w załącznikach w dziale: A-psik!
 

Chrońmy się przed pasożytami!

Chrońmy się przed pasożytami!
 
Chrońmy dzieci i siebie
przed pasożytami!
 
 
W ludzkim organiźmie może zadomowić się wiele różnych pasożytów, od mikroskopijnych rozmiarów, aż po te widoczne gołym okiem.
 
Niedomyte owoce i warzywa, niestarannie przygotowane jedzenie (surowe, niedogotowane), picie nie przegotowanej wody, ukochane zwierzątko, którego nie odrobaczamy, brak higieny osobistej, podróże zagraniczne, stres, spożywanie pokarmów niewiadomego pochodzenia staje się przyczyną chorób wywołanych przez pasożyty.
 
 

Groźne kleszcze

Groźne kleszcze
 
„STOP kleszczom!”
 
Na terenie Miasta Gorzowa Wlkp. i powiatu ziemskiego od marca do września 2011r. ruszyła lokalna Kampania Edukacyjna pt.: „STOP kleszczom!”.
Kampania ta ma na celu zwrócenie uwagi społeczności szkolnej i przedszkolnej na potencjalne niebezpieczeństwo jakie może stanowić ukąszenie kleszcza oraz zmniejszenie liczby zachorowań na choroby przenoszone przez kleszcze na człowieka.
Załączniki:
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...